Erkenci Kuş dizisine Ekrem İmamoğlu e-ngeli!

Star TV ekranlarında yaz sezonu boyunca devam etme k-ararı alan Erkenci Kuş dizisinin bugün yayınlanması beklenen yeni bölümü yayın akışından kaldırıldı.

Erkenci Kuş dizisine Ekrem İmamoğlu engeli! Hayranları üzen haber

Başrollerinde Can Yaman ve Demet Özdemir’in bulunduğu Erkenci Kuş, sezon finali yapmayarak hayranlarını oldukça sevindirmişti. Ancak dizinin sevenlerine bugün k-ötü bir h-aber geldi. Salı akşamları yayınlanan dizinin 44. yeni bölümü bu akşam yayınlanmayacak. Peki bu kararın sebebi ne? Dizinin yerine ne yayınlanacak?

Erkenci Kuş dizisine Ekrem İmamoğlu engeli! Hayranları üzen haber - Sayfa 1

Ekrem İmamoğlu özel programı: Erkenci Kuş dizisi bu akşam İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Ekrem İmamoğlu’nun katılacağı seçim programı nedeniyle yayınlanmayacak.

Erkenci Kuş dizisine Ekrem İmamoğlu engeli! Hayranları üzen haber - Sayfa 3

Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?: Her hafta konusu, olayları ve karakterleriyle ilgi ile takip edilen Erkenci Kuş, yeni günü yani 18 Haziran Salı, ekranlarda olacak.

Erkenci Kuş dizisine Ekrem İmamoğlu engeli! Hayranları üzen haber - Sayfa 4

Peki Erkenci Kuş s-on bölüm ne oldu?: Yiğit artık ne yaparsa yapsın, Can’ın gözünde zavallı bir adamdır. Çırpındıkça batacak ve gidişi muhteşem olacak Yiğit’in, sadece Can’ın soğukkanlılığı koruması yetecek, Can da bunun farkındadır.

Erkenci Kuş dizisine Ekrem İmamoğlu engeli! Hayranları üzen haber - Sayfa 5

Can’ın da Sanem’in de Yiğit’ten çok önemli d-ertleri vardır. Aşkları başına vurmuş. Sanem, Can gidecek sanıyor, her an diken üstünde, pırpır ediyor kalbi. Can ise Sanem’in Yiğit’le ne konuştuğuna takmış kafayı.

Erkenci Kuş dizisine Ekrem İmamoğlu engeli! Hayranları üzen haber - Sayfa 6

Ayrıca Emre’nin Leyla’ya bir sürprizi var. Bu sürpriz Leyla’nın ayaklarını yerden k-esecek.

Erkenci Kuş dizisine Ekrem İmamoğlu engeli! Hayranları üzen haber - Sayfa 7

Ajans, Sanem’in krem kampanyasına çalışıyor, önce kremleri ve parfümleri tanımak lazım. Ekip yine aşıkları bir araya getirmek için iş başında.

Erkenci Kuş dizisine Ekrem İmamoğlu engeli! Hayranları üzen haber - Sayfa 8

Parfüm testleriyle Sanem, Can’ın aklını başından alacak. Sanem ise Can’a parfümün s-ırrını anlatırken, aradığı cevapları bulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir