Gülse Birsel’den f-laş Jet Sosyete açıklaması!

Oyuncu ve senarist Gülse Birsel, geçtiğimiz Mayıs ayında Tv8 ekranlarında s-on bölümünü yayınlayan Jet Sosyete h-akkında beklenen h-aberi duyurdu.

Gülse Birsel'den flaş Jet Sosyete açıklaması! Tv8 dizinin fişini çekmişti

Kadrosunda Cengiz Bozkurt, Sarp Apak, Enis Arıkan, Çağlar Çorumlu ve daha birçok ismi buluşturan Jet Sosyete dizisinin sevenlerine müjdeli bir h-aber geldi. Dizinin Tv8 ekranlarında final yapmasının ardından tatile çıkan Gülse Birsel, sosyal medya hesabından b-o-mbayı p-atlattı.

Gülse Birsel'den flaş Jet Sosyete açıklaması! Tv8 dizinin fişini çekmişti - Sayfa 1

Verdiği röportajlarda dizi sürelerinin uzunluğundan yakınan Gülse Birsel, Jet Sosyete’nin bölüm süresinin bundan sonra 50 dakikaya düşeceğini ve dijital platformda yayınlanacağını duyurdu. Ayrıca Birsel, yeni bölümlerin ise sonbaharda yayınlanacağının müjdesini verdi.

Gülse Birsel'den flaş Jet Sosyete açıklaması! Tv8 dizinin fişini çekmişti - Sayfa 2

Instagram hesabından bu fotoğrafı paylaşan Birsel, “Toplanıp, giyinip, saçları tarayıp İstanbul’a gelme, sete gidip dekordu kostümdü filandı toplantılar yapma, seyirciye güzel “jet-sosyetik” h-aberler verme zamanı.” notunu düştü. Jet Sosyete severler ise, bu h-abere oldukça sevindi. Dizi, yeni sezonda Puhu TV’de yayınlanacak.

Gülse Birsel'den flaş Jet Sosyete açıklaması! Tv8 dizinin fişini çekmişti - Sayfa 3

‘P-anik yok’ demişti: Gülse Birsel s-on olarak Jet Sosyete h-akkında “Jet Sosyete ‘final’ yazdığı için hü-zün, a-cı, i-syan duygularıyla dolu tweetler var. P-anik yok, dizi bitmiyor. Tv8’deki final bu. Yeni sezonda başka adreste devam. Adres kablolu yayından seyredilen bir TV kanalı değil. Yakında öğreneceksiniz” demişti.

Gülse Birsel'den flaş Jet Sosyete açıklaması! Tv8 dizinin fişini çekmişti - Sayfa 5

Peki Jet Sosyete’nin Tv8’deki final bölümünde neler olmuştu?: Yüksel Ailesi ve Talip nişan için hazırlıklara başlamıştır. Ancak Şennur, hala bu nişanı e-ngellemeye çalışmaktadır ve Talip’in ocak başını kapatıp kredi kartlarını bloke ederek tüm parasına el koyar. Fakat bu sefer Talip’in de bazı planlarının olacağını hesaplayamaz.

Gülse Birsel'den flaş Jet Sosyete açıklaması! Tv8 dizinin fişini çekmişti - Sayfa 6

Yüksel Ailesi’nin yaşadığı villaya kiracı adayı çıkar. Ev konusunda çok ısrarcı olan çifti, Cengiz ve Zahide çok severler ve evi onlara kiraya vermek isterler. Önceleri Gizem, bu duruma karşı çıksa da yavaş yavaş ikna olur.

Gülse Birsel'den flaş Jet Sosyete açıklaması! Tv8 dizinin fişini çekmişti - Sayfa 7

Yüksel Ailesi, kiracı adaylarını evden s-oğutmak için her türlü yöntemi denerler ama -sonuç alamazlar. Sürpriz bir şekilde çiftin evden vazgeçmesi beklenmedik bir nedenden olur.

Gülse Birsel'den flaş Jet Sosyete açıklaması! Tv8 dizinin fişini çekmişti - Sayfa 8

Peki Gülse Birsel kimdir?: 11 Mart 1971 tarihinde dünyaya gelen Gülse Birsel, Beyoğlu Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra Boğaziçi Üniversitesi’nde ekonomi okumaya başladı. Üniversitenin ikinci yılında Aktüel dergisine muhabir olarak girdi. 1994’te Boğaziçi Üniversitesi’nden mezun oldu ve ABD”ye gitti.

Gülse Birsel'den flaş Jet Sosyete açıklaması! Tv8 dizinin fişini çekmişti - Sayfa 9

New York’ta Columbia Üniversitesi Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı. 1996’da Türkiye’ye dönen Gülse Birsel, üç ay boyunca ATV’de kahvaltı bülteninin dış h-aberlerini yazdı. Ardından Esquire dergisinin yayın yönetmeni oldu.

Gülse Birsel'den flaş Jet Sosyete açıklaması! Tv8 dizinin fişini çekmişti - Sayfa 10

Bir yıl bu görevi sürdürdükten s-onra Harper’s Bazaar dergisinin yayın yönetmenliğine geçti. Bu arada Bazaar Gelin ve Orange dergilerini çıkarttı. 2001 ve 2002 yıllarında Harper’s Bazaar, FHM, House Beautiful ve Gezi dergilerinin yayın danışmanlığını yürüttü.

Gülse Birsel'den flaş Jet Sosyete açıklaması! Tv8 dizinin fişini çekmişti - Sayfa 11

ATV’de yayımlanan Avrupa Yakası adlı dizinin yazarı ve oyuncusudur. Bu dizide kendi oyunculuğunu göstermektedir. İzlenme rekorları kıran Avrupa Yakası bir çok hedef kitleye yayılmıştır.

Gülse Birsel'den flaş Jet Sosyete açıklaması! Tv8 dizinin fişini çekmişti - Sayfa 12

Pazar günleri Sabah gazetesinde yazmaktadır. Bir dönem G.A.G. adlı TV programının metin yazarlığı ve sunuculuğunu yapmıştır. Mart 2003’te gazete yazıları ve bazı G.A.G. metinlerinden oluşan Gayet Ci-ddiyim adlı kitabı yayımlandı.

Gülse Birsel'den flaş Jet Sosyete açıklaması! Tv8 dizinin fişini çekmişti - Sayfa 13

2004’te Hâlâ C-iddiyim, 2005 yılında ise “Yolculuk Nereye Hemşerim?” adlı kitapları yayımlandı. Yazdığı üç kitap da Çok Satanlar arasında yer almıştır. Ayrıca “H-ırsız Var” adlı sinema filminde oynamıştır. Gazeteci-televizyoncu Murat Birsel ile evlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir